Hizmetlerimiz

ambalajlama

Kaliteli ve sorunsuz bir nakliye hizmetini müşteriye sunmayı hedefleyen her firma için öncelikli olan eşyaların düzgün bir şekilde uygun malzeme ile aambalajlanmış olmasıdır.

Hizmet Detayı
antika-tasima

Antikalarınızın maddi değerinden çok manevi değeri olduğunu bu yüzden taşıma sırasında başına bir şey gelir diye tedirgin olduğunuzu biliyoruz. Ulusoy nakliyat olarak her daim yanınızdayız.

Hizmet Detayı
arsiv-tasimaciligi

Önemli olanın bir eşyayı taşım değil nasıl taşıyacağındır. Müşteriye sunulan arşiv taşıma hizmetinde evrakaları özel hazırlanmış kilitli kutular kullanıp güvenliği ön planda tutuyoruz.

Hizmet Detayı
asansorlutasima

Asansörlü Taşıma hizmetiniher ne kadar her firma verdiğini beyan etsede bu firmaların %80 i bu hizmet alanında gerekli donanıma ve tecrübeye tecrübeli personele sahip değildir.

Hizmet Detayı
askili-tekstil-tasima

Ürünlerinizin kırışması kirlenmesi yada yırtılmaması için özel aparatlarla hizmet veren firmamız bu alanda gereklitüm arguvanlara sahiptir. Askılı tekstil taşıka için ulusoy nakliyat .

Hizmet Detayı
banka-tasima

Bankaların banka Atm lerinin ve bankada çalışan tüm personelin taşınmasını karşılıklı mutabakata varılıp yapılan sözleşmeler dahilinde sigorta kapsamında sorunsuz gerçekleştiriyoruz..

Hizmet Detayı
buro-tasima

Büto Taşımacılığı hiznmeti öyle her firmaya güvenip yaptırabileceğinizbirhizmet türü değildir. Güvenlik mutlaka ilk planda tutulmalı tercih edilecek firma kurumsalmı bakılmalıdır..

Hizmet Detayı
depolama

Yüksek standarda sahip kendi depolarında siz değerlimüşterilerine hizmet sunan firmamız, eşyaalrın tesliminden teslim alınacağı güne kadar geçen zaman süre sarfında muhafazasını sağlar

Hizmet Detayı