Referanslar

Anasayfa » Referanslar

Firma olarak müşterilerimizin gizliliğine verdiğimiz önemden ve saygıdan dolayı burada şahıs isimleri paylaşmıyoruz. Şirketimizin yakın zamanda yapmış olduğu iş yeri taşımacılığı için referanslarımız aşağıdaki gibidir. Aynı zamanda firma çalışanlarının evden eve nakliyat hizmetlerini de şirketimizden alan listedir aşağıdaki liste. Hem evden eve nakliyat hem de ofis taşıma hizmetlerimizi listedeki kurumsal firmaların satın alma bölümlerinden sorabilirsiniz.

Enerji Bakanlığı
Enerji Bakanlığı
Enerji bakanlığı İstanbul dan İzmir ve Ankara arası nakliye hizmetlerinin tamamını bizden alarak en doğru seçimi yapmış ve çalışmıştır.
Belbim
Belbim
Belbim yarı devlet yarı da özel olan ofis taşıma ve hassas makinalarını bize taşıttı. Bizimle çalışması halen devam etmektedir. Her zaman her koşulda hizmete hazır bir şirketiz.
Tekel
Tekel
Tekel ofis taşımacılığı için bizimle çalıştır. İStanbul ilinden Ankara iline bütün ofis eşyaları ve kitap hazırlanmış kolilere şirketimiz tarafından en iyi biçimde taşındı yerinde kurulup teslim edildi
İş Bankası
İş Bankası
Dudullu ve ataşehir ilçelerindeki İş bank iş yeri nakliyesi için bizi seçti. Aynı zamanda şirketimizden özellikle şehirler arası evden eve nakliyat için sürekli hizmet alıyorlar.
Garanti Bankası
Garanti Bankası
Petrol Ofisi
Petrol Ofisi
Petrol ofsinin ofis taşımacılığı hizmetini şirketimiz yaptı. Aynı zamanda bu şirketin çalışanlarının da ev eşyalarının nakliyesini özellikle şehirler arası olarak yapıyor ve yerine getiriyoruz.
Zorlu
Zorlu
Zorlu içerisindeki iş yerilerinin nakliye şirketi olarak akla gelen il firmayız. şehirler arası nakliye için de firmamız seçip aynı zamanda taşımalarda direk bizi seçmekteleri
Hızlı İletişim
Call Now ButtonHemen Ara